باشگاه نمايشگاهيان ايران • پرتال


آيا مي دانستيد که
تقریبا 44 درصد از شرکت‌هایی که در نمایشگاه‌‌های تخصصی کالاها و خدمات تجاری حضور می یابند،کم‌تر از 50 نفر کارمند دارند. شرکت‌هایی که در حضور نمایشگاه‌هایی خلاقانه و متمایز، متخصص شده‌اند، بدون توجه به اندازه شرکت یا تعداد کارکنان خود، بهترین استفاده را از این فرصت خواهند برد. در‌حالی‌که شرکت‌هایی بی‌تجربه هر‌قدر که بزرگ و معتبر باشند با حضور در نمایشگاه‌ها ،تنها چند میلیون تومان از سرمایه‌ی خود را دور می‌ریزند و باصرف ساعات بی ثمر حضور خود در نمایشگاه به‌جای استفاده از این فرصت به زیان خود عمل می‌کنند.


سلام مهمان گرامي؛

برای دسترسی به امکانات کامل باشگاه لطفا از طریق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد منو
موضوعات
 درباره ما
 تماس با ما
اخبار موضوعی نمایشگاه ها
 گروه انرژی و فرآورده های نفتی
 گروه الکترونیک و مخابرات و آب و برق
 گروه ساختمان و معماری
 گروه چاپ و تبلیغات
 گروه پزشکی و بهداشتی
 گروه کشاورزی و مواد غذایی
 گروه صنعت و متالورژی و معدن
 گروه حمل و نقل و خودرو
 گروه ورزش و جهانگردی
 گروه نساجی و پوشاک و چرم
 گروه امنیت و پلیس ، امداد
 گروه بانکداری ، بورس و بیمه
 گروه آموزشی و تحریر و کمک آموزشی
اخبار سایتهای نمایشگاهی
 اخبار مراکز و تقویم های نمایشگاهی

 سایتها و مراکز نمایشگاهی
 انجمن نمایشگاه های ایران
 نمایشگاه بین المللی تهران
 نمایشگاه مشهد
 نمایشگاه کیش
 نمایشگاه فارس(شیراز)
 نمایشگاه تبریز
 نمایشگاه کاسپین(زنجان)
 نمایشگاه ارومیه
 نمایشگاه بوشهر
 نمایشگاه کرج
 نمایشگاه مازندران
 نمایشگاه چهار محال و بختیاری
 نمایشگاه سیستان و بلوچستان
 نمایشگاه کردستان
 نمایشگاه خراسان جنوبی(بیرجند)
 نمایشگاه مرکزی(اراک)
 نمایشگاه قزوین
 نمایشگاه لرستان(خرم آباد)
 نمایشگاه اصفهان
 نمایشگاه خوزستان (اهواز)
 نمایشگاه گیلان (رشت)
 نمایشگاه اردبیل

سخن آغازین

اعلان های همگانی
نمایش آخرین ارسال پيوست(ها)پیگیری مباحث در سایت Exhibition Business
ارسال شده در توسط: Hamid.Shahabian » سه شنبه 27 خرداد 1392, 12:39 am انجمن: مباحث داخلی باشگاه نمایشگاهیان ایران

با سلام خدمت دوستان و همراهان عزیز

با توجه به برپایی سایت فعالیت نمایشگاهی و شباهت کاری باشگاه نمایشگاهیان ایران ، خواهشمند است مباحث مورد نظرتان را من بعد در سایت مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران پیگیری نمایید
لازم به ذکر است که اولین نرم افزار اندروید اخبار نمایشگاهی ایران را نیز می توانید از سایت مرجع رویدادهای نمایشگاهی ایران به رایگان دریافت نمایید
نرم افزار اخبار نمایشگاه های ایران شما را در دریافت آخرین اخبار نمایشگاهی و تقویم های مراکز نمایشگاهی ایران ، آدرس و مشخصات مجریان  نمایشگاه ها و تقویم های موضوعی نمایشگاه هاو دریافت اخبار علمی و نمایشگاهی و شناخت پیمانکاران و غرفه سازان و ارائه دهندگان خدمات نمایشگاهی یاری می نماید


exbiz.org
با تشکر فراوان
حمید شهابیان


پيوست ها:
noname.jpg
noname.jpg [ 10.46 KiB | بازديد 859 بار ]


تعداد مشاهده: 1216  •  تعداد پاسخ ها: 0  •  ارسال پاسخ بالا


12 اعلام همگانی • صفحه 1 از 121, 2, 3, 4, 5 ... 12

آخرین مباحث یا سوالات مطرح شده در تالار باشگاه
نمایش آخرین ارسال استرداد لايحه واگذاري زمين نمايشگاه تا 2 روز آينده
ارسال شده در توسط: alitafreshi » چهارشنبه 29 مرداد 1392, 1:28 am انجمن: اخبار مجموعه های نمایشگاه های بین المللی نقاط مختلف ایران

استرداد لايحه واگذاري زمين نمايشگاه تا 2 روز آينده/ مشكل گشايش ال‌سي برطرف مي شود
وزير صنعت، معدن و تجارت از استرداد لايحه واگذاري نمايشگاه بين المللي از مجلس تا 2 روز آينده خبرداد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران به نقل از «شاتا»، «محمدرضا نعمت زاده» در مراسم توديع و معارفه وزيران جديد و سابق صنعت، معدن و تجارت با بيان اينكه واگذاري نمايشگاه‌هاي بين المللي با 2 فوريت در روزهاي آخر كار دولت دهم به مجلس رفته است افزود: اين در حالي است كه موارد 2 فوريتي مسائل ضروري و ملي است كه اگر سريعا در مورد آن ها تصميم گيري نشود يك ضرر ملي را ايجاد مي كند.
وي با تاكيد بر اينكه واگذاري يك دستگاه به دستگاه ديگر آنقدر مهم نيست كه در قالب 2 فوريتي به مجلس برود، گفت: تا 2 روز آينده دولت از مجلس درخواست استرداد اين طرح را مي‌كند.
وزير صنعت، معدن و تجارت همچنين درباره حمايت از اقشار كم درآمد جامعه نيز با بيان اينكه اين موضوع يكي از برنامه‌هاي جدي دولت است افزود: در مورد كالاهاي اساسي و نهاده‌ها همين كه تا پايان سال قيمت واردات آن ها تغيير نمي‌كند كمك به اقشار كم درآمد است.
وي درباره وضعيت توليد نيز گفت: توليد نسبت به 4 ماه گذشته افزايشي نداشته و تمام آمارها گوياي كاهش توليد در بخش هاي مختلف است.
وي با بيان اينكه توليد امروز در سراشيبي قرار گرفته است، ادامه داد: اول بايد ترمز كاهش توليد كشيده و پس از آن جلوي روند كاهشي توليد كشور بايد گرفته شود.
نعمت‌زاده گفت: بايد سرمايه‌گذاري را در كشور توسعه داده و اجازه دهيم وضع صنعت، معدن و تجارت كشور به ميزان مطلوبي برسد.
به گفته وي درشرايط تحريم اين وضعيت به حد عالي نمي‌رسد ولي بايد در جهت كاهش تحريم ها نيز حركت كنيم.
نعمت زاده همچنين در حاشيه اين مراسم در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با اينكه اولويت شما توليد است يا تنظيم بازار گفت:‌ اين 2 مكمل يكديگر هستند و تا كالايي نباشد نمي توان بازاري را تنظيم كرد.
وي ادامه داد: يك راه براي تنظيم بازار واردات است كه اين موضوع جزو سياست‌هاي دولت نيست.
وزير صنعت، معدن و تجارت با تاكيد بر اينكه توليد و تنظيم بازار يك گردونه است گفت: بايد اولويت را به توليد داد و در كنار آن بازار را تنظيم كرد.
وي افزود: تامين كالاهاي اساسي در اولويت كاري ما است و در اين زمينه ديروز با رييس كل بانك مركزي جلسه‌اي داشته و در مورد تامين ارز كالاهاي اساسي نيز برنامه‌ريزي كرده‌ايم.
**پرداخت مابه‌التفاوت ارز مرجع و مبادله اي براي كالاهاي اساسي توسط دولت
وي در بخش ديگري از سخنانش با بيان اينكه ذخاير كالاهاي اساسي خوب است و بخش خصوصي مي‌تواند سهم عمده‌اي در اين زمينه داشته باشد تصريح كرد: واردات با شرايط قبلي انجام مي‌شود و نرخ ارز همان 2500 تومان است اما كالاهاي اساسي با ارز 1226 توماني تامين و مابه التفاوت آن از سوي دولت پرداخت مي‌شود.
وي در خصوص تعيين تكليف قيمتگذاري خودرو نيز گفت: جلسه ويژه اي تا 2 هفته آينده راجع به خودرو خواهيم داشت اما بايد تاكيد كنم كه صنعت خودرو نيز نظير ساير صنايع بايد فعال شود.
**رفع مشكل گشايش ال سي
نعمت زاده درباره توجه به تامين نقدينگي واحدهاي توليدي كه در برنامه 100 روزه خود به آن اشاره كرده است گفت: يكي از برنامه‌ها كمك به افزايش نقدينگي واحدهاي توليدي و معدني است و ما در اين زمينه چند راهكار را طي هفته آينده با وزير امور اقتصادي و دارايي بررسي خواهيم كرد.
وي با بيان اينكه راه‌هاي مختلفي تاكنون مطرح شده و اولويت آن‌ها اين است كه گشايش اعتبار به حالت قبل بازگردد.
**اختصاص 20درصد از منابع صندوق توسعه صادرات به صنعت و كشاورزي
وي در ادامه با بيان اينكه مجلس مصوب كرده بود كه هر ساله 10 درصد منابع صندوق توسعه ملي به بخش صنعت و 10 درصد آن به بخش كشاورزي تعلق گيرد گفت: بايد از كل منابع صندوق توسعه صادرات در 100 روز آينده 10 درصد را به بخش صنعت و 10 درصد را به بخش كشاورزي اختصاص دهيم.
نعمت زاده ادامه داد: براساس سياست‌هاي توليدي كه توسط مقام معظم رهبري ارائه شده مقرر شده است سالانه 20 درصد از منابع فروش نفت و گاز به صندوق توسعه ملي اختصاص يابد.
وي گفت: بر اين اساس در حال حاضر بايد 10 درصد از كل منابع اين صندوق به توليد اختصاص يابد و 80 درصد باقي مانده مختص سرمايه‌گذاري‌هاي بخش خصوصي و تعاوني‌ها شود.
** موجودي صندوق توسعه ملي 50 ميليارد دلار است
وزير صنعت، معدن و تجارت با بيان اين‌كه موجودي فعلي صندوق توسعه ملي 50 ميليارد دلار از ابتداي تاسيس آن تاكنون است گفت: نسبت به اين ميزان ذخيره پرداخت بسيار كم بوده است. در حال حاضر منابع به بانك‌هاي عامل به سرعت در حال تزريق است و اين بانك‌ها آماده ارائه تسهيلات مي‌شوند.
وي درباره اولويت بندي كالاها و اين كه آيا اين سياست همچنان ادامه خواهد يافت يا خير گفت: عليرغم اينكه از تاريخ خاصي ثبت سفارش و تخصيص ارز به كالاهاي گروه 10 متوقف شده است يك سري افراد اقدام به خريد اين كالاها كرده لذا كالاي آن‌ها در گمرك دپو شده است.
وي گفت: قرار شده كه گزارش مشخصي از كالاهاي دپو شده در گمرك به من ارائه شود كه چه كالايي در چه تاريخي وارد شده و با مطالعه اين گزارش در مورد آن‌ها تصميم گيري مي شود.
وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه با بيان اينكه يكي از كارهايي كه براي تنظيم بازار بايد انجام شود عرضه بيشتر است اظهار كرد:‌ در مواردي هم نظير لبنيات براي كنترل قيمت تصميم بر اين است كه نرخ نهاده‌هاي دامي تا آخر سال تغيير نكند و دولت مابه التفاوت نرخ ارز اين كالاها را پرداخت كند اما در خرده فروشي آنچه كه مي دانم اين است كه دولت قبل براي كنترل بازار، كار را به اتحاديه صنايع لبنيات واگذار كرده است.
اگر اين اتحاديه خوب عمل كند ادامه كار را به آن‌ها واگذار مي كنيم و در غير اين صورت كنترل خرده فروشي لبنيات به دولت باز مي گردد.
وي در خصوص تحريم ها نيز گفت: همه ما بايد به كاهش تحريم‌ها و فشارهاي ناشي از آنها كمك كنيم و وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان پايگاه اقتصادي مي تواند در اين روند موثر باشد.
وي از برنامه ريزي براي ايجاد بستر‌هاي سرمايه‌گذاري خارجي در كشور خبر داد و گفت: اگر اين بسترها را ايجاد كنيم و امكان سرمايه‌گذاري را براي شركت‌هاي خارجي فراهم كنيم اين شركت‌ها خود به دولت براي كاهش تحريم‌ها عليه ايران فشار وارد مي كنند.
**حق بهره برداري از معادن قابل واگذاري است
وي درباره واگذاري معادن بزرگ نيز گفت: معادن جزو انفال هستند و خود آن ها واگذار نمي شود بلكه حق بهره برداري از آن‌ها واگذار مي شود.
وي در پايان درباره انتصاب مديران و معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: انتخاب معاونان و مديران براساس شايسته سالاري است. اگر تغييري ايجاد شود به اين معنا نيست كه معاونان قبلي مناسب اين كار نيستند بلكه ما بايد سياست هاي خود را تغيير و مديراني را منصوب كنيم كه همسو با اين سياست ها باشند.
  http://www.iranfair.com/fa/component/co ... ew&id=1500


تعداد مشاهده: 1014  •  تعداد پاسخ ها: 0  •  ارسال پاسخ [ بازگشت به خلاصه متن ] بالا


692 مبحث • صفحه 1 از 501, 2, 3, 4, 5 ... 50

 منوی کاربری
نام کاربري:


کلمه عبور:


مرا به خاطر بسپار

عضویت


 سایر موارد


آیا می دانستید که
دلايل اصلي سازمانها براي حضور در نمايشگاه عبارتند از افزايش آگاهي از براند /محصول و رويت پذيري و ايجاد مشتريان عمده از طريق گفتگوي دو طرفه
cron
Persian Translation
phpBB SEO